Reklama

Reklama

Rozmowa Kowalski-Kołodziejczak. Szef AgroUnii przerwał politykowi

Polityk Solidarnej Polski Janusz Kowalski spotkał się z szefem AgroUnii Michałem Kołodziejczakiem. Po zakończeniu rozmów polityk udzielił wypowiedzi do mediów, którą nagle zakłócił Kołodziejczak.

Janusz Kowalski spotkał się w piątek w Sejmie z liderem AgroUnii - Michałem Kołodziejczakiem. Były wiceminister aktywów państwowych był pytany przez dziennikarzy o przebieg rozmów. 

Kołodziejczak przerwał Kowalskiemu. "Niech pan przestanie okłamywać ludzi"

- Myślę, że to było bardzo dobre i merytoryczne spotkanie z Michałem Kołodziejczakiem - zaznaczył Kowalski. - Odpowiedziałem na wszystkie jego pytania - dodał polityk Solidarnej Polski.

Tu w słowa byłego wiceministra wszedł lider AgroUnii, którego zdanie dotyczące przebiegu rozmów było zgoła odmienne od Kowalskiego. - Niech pan przestanie okłamywać tych ludzi. Jasną sprawą jest to, że jest problem z Pegasusem i tak samo pan kłamie na temat naszego spotkania - mówił Kołodziejczak. 

- Nie było ono merytoryczne, nie przedstawił pan żadnych faktów - dodał szef AgroUnii. 

Reklama

Rozmowy Kołodziejczak-Kowalski. "Jesteśmy w studiu, nie w Sejmie"

Politycy starli się także w piątek programie "Debata Dnia" w Polsat News. - Zaprosiłem pana na spotkanie, więc nie można powiedzieć, że nie rozmawiamy. Ha, blisko współpracuję z rolnikami, jestem z województwa rolniczego. Proszę obniżyć poziom emocji, jesteśmy w studiu telewizyjnym, a nie w Sejmie - mówił Janusz Kowalski. 

Na te słowa zareagował Michał Kołodziejczak, którego zdaniem Solidarna Polska "robi ustawki", które mają dobrze wyglądać w mediach, a poza światłem kamer partia Zbigniewa Ziobry nie interesuje się postulatami rolników.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL