Reklama

Pomorskie: Wypadek na DK6. Dwie osoby trafiły do szpitala

Między Lęborkiem, a Bożepolem Wielkim doszło do wypadku, w którym obrażenia odniosły dwie osoby. Po zderzeniu czterech samochodów droga jest zablokowana.

Przed godziną 11:00 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 6. W Godętowie między Lęborkiem, a Bożepolem Wielkim zderzyły się cztery samochody.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie, droga obecnie jest nieprzejezdna. "Wyznaczono objazdy: w kierunku Lęborka przez Łęczyce i Kisewo , a od strony Lęborka, w kierunku Wejherowa przez Kębłowo Nowowiejskie. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze godzinę" - czytamy w komunikacie z 12:40.

Wstępne ustalenia policji

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem volkswagen prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w tym pojazdu marki opel. Ten zaś stał za fordem, który skręcał w lewo. "Następnie w wyniku siły uderzenia kierująca volkswagenem jak wstępnie ustalono, przemieściła się na jezdni na przeciwległy pas ruchu i uderzyła czołowo w jadące z naprzeciwka bmw" - informuje policja.

Reklama

Kierująca volkswagenem oraz kierowca bmw trafili do szpitala. Obecnie na miejscu trwają czynności z udziałem technika kryminalistyki, który zabezpiecza dowody.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | droga krajowa nr 6 | pomorskie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy