Reklama

Reklama

Małgorzata Jacyna-Witt na polu golfowym: Bo ja jestem elitą

Szczecińska radna PiS opublikowała w niedzielę zdjęcie z pola golfowego. Podkreśliła, że jako polityk Prawa i Sprawiedliwości "harata sobie w golfa". W komentarzach zawrzało: "Kiedy snobizm wejdzie za mocno..." - pisano.

Małgorzata Jacyna-Witt opublikowała swoje zdjęcia z pola golfowego w Modrym Lesie

"Jak tam chłopcy z PO? Haratacie w pospolitą gałę? No widzicie. A ja, z PiS, na najlepszym w Polsce polu golfowym i jednym z 3 najlepszych w Europie, haratam sobie w golfa z handicap 13,5 jak Tiger Woods, Barack Obama, Joe Biden, Ivanka Trump i jej mąż" - napisała radna na Twitterze.

Wpis skomentowała m.in. Kataryna, która zarzuciła radnej snobizm. "Nie przesadzajmy golf to nie jest wcale drogi sport, kojarzy się po prostu bardzo elitarnie, ale to tylko mit" - napisał inny internauta.

Reklama

Małgorzata Jacyna-Witt: Bo ja jestem elitą

W pewnym momencie Jacyna-Witt napisała: "Bo ja jestem elitą, a Pani jest 'pseudoelitą' - zakompleksioną, ale z wysokim mniemaniem o sobie".

Radna na komentarz dziennikarza Rafała Ziemkiewicza, który napisał: "Jak Pani chce zaimponować, sugerowałbym raczej szachy" odpowiedziała: "A dlaczego? Pan też ma kompleksy? Ja sugeruje nie oddawać pola cwaniakom z PO. Granie w golfa ich, haratanie w gałę ich, bieganie ich, a nam zostają szachy? Przecież to kłamstwo i hipokryzja!".

Małgorzata Jacyna-Witt: mnie się zawsze dobrze powodziło

"Mnie się zawsze dobrze powodziło. Umiem ciężko pracować i lekko odpoczywać. Zawiść dusi?" - pisała Jacyna-Witt do jednego z internautów

"Żal dupę ściska? Kompleksy dławią? Jakoś trzeba z tym chamie żyć" - pisała Jacyna-Witt do innego internauty.

Małgorzata Jacyna-Witt jest radną sejmiku zachodniopomorskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy