Reklama

Reklama

Wielka Brytania: 13-latek zatrzymany w sprawie zabójstwa Polaka

13-letni chłopiec został zatrzymany pod zarzutem zadania śmiertelnego ciosu nożem Polakowi w Yiewsley w zachodnim Londynie - poinformowała w piątek londyńska Metropolitan Police. Zamordowany to 46-letni Dariusz W., który na stałe mieszkał w Wielkiej Brytanii.

Do zabójstwa doszło po północy z poniedziałku na wtorek w Yiewsley, na dalekich przedmieściach na zachodzie Londynu. W środę wieczorem policja poinformowała, że ofiarą jest mieszkający tam na stałe 46-letni obywatel Polski Dariusz W.

W czwartek policja aresztowała 13-latka, który jest podejrzany o zadanie śmiertelnego ciosu Polakowi. Jak wykazała sekcja zwłok, przyczyną śmierci mężczyzny były rany kłute pachwiny i klatki piersiowej.

Apel policji do mieszkańców

- Uważamy, że Dariusz został zaatakowany przez grupę mężczyzn na Tavistock Road po kłótni. Następnie grupa uciekła w różnych kierunkach - poinformował nadinspektor Wayne Jolley, który prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Reklama

- W tym czasie panował duży ruch uliczny, a przejeżdżający ludzie mogli uchwycić moment zabójstwa oraz poprzedzające go zdarzenia. (...) Apeluję do miejscowych, aby sprawdzili swoje kamery samochodowe i monitoring. Być może uchwyciliście coś, co może być dla nas bardzo ważne - dodał.

Jak podaje "Evening Standard", było to drugie zabójstwo w Yiewsley w ciągu pięciu dni. 

Czytaj więcej na polsatnews.pl

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama