Reklama

Reklama

Tajlandia: Turyści brutalnie pobili 43-latka, który wyprzedził ich porsche

Absurdalne i dramatyczne jednocześnie wydarzenie na wyspie Ko Samui w Tajlandii. 43-letni mężczyzna został zaatakowany przez dwóch turystów z Francji po tym, jak "ośmielił się" wyprzedzić motocyklem ich luksusowe porsche. W sieci pojawiły się zdjęcia z napaści. Wszystko widzieli również świadkowie.

Wydarzenia opisywane przez thaiexaminer.com rozegrały się w minioną sobotę na popularnej wśród turystów wyspie Ko Samui w Tajlandii. 43-letni mieszkaniec wyspy odebrał swoją żonę z pracy. Razem przemieszczali się na motocyklu w kierunku domu.

Jak czytamy, wszystko zmieniło się w jednej chwili, kiedy 43-latek wyprzedził na skrzyżowaniu porsche. Luksusowym samochodem podróżowało dwóch turystów z Francji - jeden w wieku 34, a drugi 28 lat. Młodszy z mężczyzn siedział za kierownicą auta.

Nagły atak

Z relacji świadków, a także udostępnionych przez nich nagrań i zdjęć wynika, że późniejsze wydarzenia miały szokujący przebieg. Jadący porsche mężczyźni zaczęli sygnalizować 43-latkowi na motocyklu, aby się zatrzymał. Para sądziła, że Francuzi chcą zapytać o drogę, dlatego 43-latek zjechał na pobocze. 

Reklama

W tej chwili z samochodu wysiedli Francuzi, którzy bez powodu zaczęli okładać 43-latka pięściami. Choć ofiara usiłowała uciekać do pobliskiego sklepu, napastnicy zaczęli ją gonić. Wtedy padł krytyczny cios, po którym 43-latek uderzył głową w chodnik.

43-latek w stanie krytycznym

Jak podaje lokalny serwis, świadkowie zadzwonili po pomoc, a 43-latek trafił do szpitala w krytycznym stanie, gdzie przeszedł operację mózgu. Mężczyzna wciąż pozostaje na oddziale intensywnej terapii, do tej pory nie odzyskał przytomności.

Napastnicy przebywają z kolei w areszcie. Policja wyjaśnia, co było powodem tak brutalnego zachowania i czy Francuzi byli pod wpływem narkotyków. 

Reklama

Reklama

Reklama