Reklama

Niemcy: Ciało na jarmarku bożonarodzeniowym. Ustalają tożsamość ofiary

Pracownicy zajmujący się rozbiórką jarmarku bożonarodzeniowego w Hamburgu dokonali makabrycznego odkrycia. Podczas demontażu świątecznych stoisk natknięto się na ciało mężczyzny. Mimo wezwania na miejsce ratowników medycznych poszkodowanemu nie udało się pomóc.

Ciało niezidentyfikowanego mężczyzny znaleziono 4 stycznia po godz. 11 na jarmarku bożonarodzeniowym Santa Pauli na Spielbudenplatz w Hamburgu. Podczas demontażu stoisk pracownicy spostrzegli leżącego na ziemi mężczyznę. Obok niego znajdowały się koc i torba z ubraniami.

Na miejsce wezwano załogę karetki. Mimo wysiłków ratowników medycznych mężczyzny nie udało się uratować. - Temu człowiekowi nie dało się pomóc - przekazał w rozmowie z serwisem t-online.de rzecznik hamburskiej policji.

Hamburg: Przerażające odkrycie na jarmarku. Znaleziono ciało mężczyzny

Tożsamość poszkodowanego usiłują ustalić biegli

Reklama

Niemiecki "Bild" podaje, że mężczyzna najprawdopodobniej był bezdomny. Nie jest jasne, co było przyczyną jego śmierci. Ciało zostało przewiezione do Instytutu Medycyny Sądowej Kliniki Uniwersyteckiej Hamburg-Eppendorf w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jarmark bożonarodzeniowy | Niemcy | ciało | bezdomny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy