Reklama

Matka porzuciła noworodka. "Jego całe ciało było popękane"

Matka owinęła w koce noworodka, a następnie go porzuciła. W Massachusetts trwają poszukiwania kobiety, która naraziła swoje nowonarodzone dziecko na niebezpieczeństwo. - Jego twarz była tak spuchnięta, jego stopy były czerwone i bardzo spuchnięte, całe jego ciało było popękane - powiedziała Juliannys Aviles, która znalazła malucha.

Chłopiec został znaleziony w niedzielną noc w Springfield (stan Massachusetts) przez Juliannys Aviles i jej męża, kiedy właśnie wrócili do domu z weekendowego wyjazdu. Para zobaczyła przed wejściem fotelik samochodowy, a w środku zmarznięte i płaczące dziecko owinięte w koce. O sprawie poinformowało CBS Boston.

Zdjęcie fotelika porzuconego przed wejściem do domu rodziny Aviles opublikowała na Twitterze dziennikarka CBS Tammy Mutasa.

Porzucenie noworodka. "Serce pękło mi na kawałki"

Będąc matką, nie wiem, jak ktokolwiek mógł to zrobić - powiedziała stacji Juliannys. - Jego twarz była tak spuchnięta, jego stopy były czerwone i bardzo spuchnięte, całe jego ciało było popękane, jego ręce były popękane - potrzebował pomocy medycznej - opisywała kobieta.

Reklama

Zdaniem policji noworodek miał przebywać poza domem dwa dni - od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem, kiedy rodzina wróciła do domu z wyjazdu. 

Porzucone dziecko widziała także Marylin White, sąsiadka rodziny Aviles. - Patrzyłam w oczy dziecka, a jedyne, co można było zobaczyć, to te spuchnięte od płaczu. To było tak druzgocące. Serce pękło mi na kawałki - powiedziała White cytowania przez CBS Boston.

Noworodek został przewieziony do centrum medycznego, a policja rozpoczęła akcję poszukiwania matki. - Mam nadzieję, że mama otrzyma pomoc, wszyscy wiemy, że ona potrzebuje pomocy - powiedziała Juliannys Aviles.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: porzucenie noworodka | Massachusetts | USA | porzucone dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy