Reklama

Chciał oświadczyć się na meczu. Został obalony przez ochroniarza

Fan Los Angeles Dodgers postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie, wbiegając na boisko i klękając na jedno kolano. Wtedy jednak interweniowała ochrona obiektu. Media obiegło nagranie, na którym ochroniarz atakiem rodem z futbolu amerykańskiego obala mężczyznę na ziemię.

Nieoczekiwany obrót przybrały zaręczyny na czwartkowym meczu baseballu w USA między Los Angelses Dodgers a Arizona Diamondbacks. Podczas przerwy kibic gospodarzy postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie. Ricardo Juarez wbiegł na boisko i uklęknął na jedno kolano.

Media obiegło nagranie z nietypowych zaręczyn. Widać na nim, że mężczyzna wyciąga z kieszeni pierścionek i zwraca się w kierunku wybranki swojego serca, która najprawdopodobniej siedzi na widowni. Wtedy jednak postanawia interweniować ochrona.

Na filmie ze zdarzenia zobaczyć można szarżującego ochroniarza, który atakiem rodem z futbolu amerykańskiego obala boiskowego intruza na ziemię. Po chwili dobiega dwóch kolejnych ochroniarzy, którzy pomagają zakuć mężczyznę w kajdanki.

Reklama

Przerwane oświadczyny na stadionie. Wideo hitem sieci

Nie jest jasne, czy Ricardo Juarez odniósł w wyniku ataku jakieś obrażenia. Nie wiadomo też, jaką karę poniósł za wtargnięcie na boisko. Prowadzący na co dzień restaurację sushi mężczyzna poinformował o odpowiedzi dziewczyny na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że wybranka jego serca przyjęła zaręczyny.

"Powiedziała 'tak'" - napisał bohater filmu. "Kocham cię" - dodał po hiszpańsku.

"Odrobinę zbyt ekstremalna sytuacja. Ale on jest (zodiakalnym - przyp. red) lwem, wiec czego innego mogłabym oczekiwać... Oczywiście, że powiedziałam 'tak'!" - napisała w osobnym poście Ramona Saavedra.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zaręczyny | boisko | baseball | kibic

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy