Reklama

Reklama

Zwłoki w znacznym stanie rozkładu wyciągnięte z Bałtyku

Ratownicy morscy kołobrzeskiej stacji SAR wyciągnęli z Bałtyku dryfujące zwłoki - przekazał rzecznik prasowy Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa Rafał Goeck. Zwłoki zostały znalezione przez patrol Straży Granicznej na wysokości Mrzeżyna, ok. 3 mil morskich na północ od tej miejscowości.

- W niedzielę, o godz. 11 otrzymaliśmy informację z jednostki Straży Granicznej, która była w rejonie, prowadziła patrol, że w wodzie znaleziono zwłoki w znacznym rozkładzie - przekazał Goeck.

W porozumieniu z prokuratorem i policją to ratownicy morscy kołobrzeskiej stacji SAR wyciągnęli zwłoki z Bałtyku. Dryfowały na wysokości Mrzeżyna (pow. gryficki, woj. zachodniopomorskie). Jak podał Goeck, w odległości ok. 3 mil morskich na północ od tej miejscowości.

Zwłoki zostały przetransportowane do portu w Mrzeżynie.

Reklama

Ustaleniem tożsamości i wyjaśnianiem okoliczności śmierci podjętej z Bałtyku osoby będą zajmowali się śledczy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama