Reklama

Reklama

Zwłoki 64-latki w mieszkaniu. Zatrzymano podejrzewanego o zabójstwo

W związku z tragicznym odkryciem zatrzymano 72-latka podejrzewanego o zabójstwo 64-latki. Zwłoki kobiety znaleziono w piątek w mieszkaniu w Kleparach (Kujawsko-pomorskie). Mężczyzna został odnaleziony w lesie w gminie Gniewkowo.

- Przed godziną 17 został zatrzymany mężczyzna, z uwagi na to, że może mieć związek ze śmiercią kobiety. Został odnaleziony na terenie kompleksu leśnego w gminie Gniewkowo - powiedziała w sobotę rzecznik prasowa kujawsko-pomorskiej policji mł. insp. Monika Chlebicz. 

Dodała również, że zatrzymany to 72-letni mąż kobiety. Czynności w tej sprawie cały czas trwają. 

Klepary. Zwłoki kobiety w mieszkaniu

W piątek 11 listopada informowano, że w mieszkaniu w Kleparach (woj. Kujawsko-pomorskie) znaleziono zwłoki kobiety. Informację otrzymano w związku z tym, że z 64-latką nie było kontaktu.

Reklama

Asp. szt. Drobniecka przekazała, że na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Kobieta miała zostać znaleziona w łazience z raną głowy po tępym narzędziu. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy