Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Zginęli w wypadku samochodowym. Dzień przed ślubem

26-letnia Martyna i 32-letni Bartosz zginęli w wypadku na drodze DW 444 w miejscowości Świeca (woj. wielkopolskie). Ich citroen zderzył się z samochodem ciężarowym. Według ustaleń mediów para jechała do sali weselnej. Nazajutrz mieli wziąć ślub.

Do wypadku doszło we wtorek po godz. 15. To tam zderzyły się samochód ciężarowy i osobowy.

Tragiczny wypadek

Ze wstępnych ustaleń ostrowskiej policji wynika, że citroen zjechał częściowo na pobocze i ustawił się bokiem. Wtedy ciężarówka uderzyła przodem w bok auta osobowego. Citroen wypadł z drogi i zatrzymał się w polu kukurydzy.

Śmierć na miejscu - jak poinformowała rzecznik prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś - ponieśli kobieta i mężczyzna. Kierowca ciężarówki, który podróżował sam, został poddany badaniu na trzeźwość. Nie stwierdzono u niego obecności alkoholu.

Reklama

Pomocy medycznej udzielił mu przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Zginęli w wypadku dzień przed ślubem

W wypadku zginęli 26-letnia Martyna, mieszkanka gminy Ostrzeszów, oraz  32-letni Bartosz, pochodzący z gm. Kotlin, a związany z Poznaniem. 

Narzeczeni 1 września mieli wziąć ślub. Ceremonia miała odbyć się w kościele pw. św. Anny w Niedźwiedziu Wlkp. k. Ostrzeszowa. To, że została odwołana, potwierdził w środę proboszcz parafii Waldemar Wiertelak.

"SE" ustalił, że para we wtorek jechała do sali weselnej pod Odolanowem (woj. wielkopolskie, w powiecie ostrowskim), gdzie miało się odbyć przyjęcie.

Policja wyjaśni okoliczności wypadku

Ostatni wpis zmarłej Martyny na profilu społecznościowym z 20 sierpnia brzmi: "Z radością zawiadamiamy o naszym ślubie. Będzie nam miło widzieć Was w tym szczególnym dniu".

Wcześniej narzeczeni byli na wakacjach w Grecji. Mieszkali w Poznaniu i z tym miastem wiązali swoją przyszłość.

Policja, pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności, by wyjaśnić wszystkie okoliczności wypadku.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama