Reklama

Reklama

Inowrocław: Zaginęła 13-letnia Nadia Greinert. Trwają pilne poszukiwania

Trwają poszukiwania Nadii Greinert. 13-latka wyszła z domu w Inowrocławiu w niedzielę i do tej pory nie powróciła. Inowrocławska policja udostępniła zdjęcia nastolatki i prosi o pilny kontakt od osób, które mają udzielić informacji o miejscu pobytu Nadii.

Nadia Greinert w niedzielę 16 października około godziny 12:30 wyszła z domu przy ul. Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. Nastolatka przed wyjściem powiedziała rodzicom, że będzie w domu za godzinę i zdąży na obiad. 13-latka od tego momentu nie wróciła i nie skontaktowała się z bliskimi.  

Jak powiadomiono w mediach społecznościowych, w niedzielę po godz. 14 ojciec próbował skontaktować się z nastolatką. Mimo że telefon Nadii jest aktywny, nie odbiera połączeń i nie odczytuje wiadomości.  

Nadia Greinert zaginęła. Policja prosi o pilny kontakt  

"Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu ul. Toruńska 13-15, tel. dyżurnego 47 7528 321 lub alarmowy 112. Informacje można również przekazywać anonimowo" - przekazała asp. szt. Izabella Drobniecka Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.  

Reklama

Policja przekazała również, że zaginiona ma 165 cm wzrostu, włosy zafarbowane na różowo. Nadia w niedzielę była ubrana w czarne spodnie, czarną bluzę z kapturem z napisem NIKE i trampki z białymi podeszwami. Nastolatka nosi okulary z srebrnymi ramkami.  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy