Reklama

Reklama

Tragedia w Dzikowinie. Nie żyje 12-latek

Koszmarny wypadek w miejscowości Dzikowina. Jak informują lokalne służby, w wyniku zdarzenia zginął 12-latek. Sprawę bada prokuratura.

Do tragicznego wypadku w Dzikowinie (woj. warmińsko mazurskie) doszło w poniedziałek 24 stycznia po południu. Dla dzieci regionu był to pierwszy dzień ferii.

Dzikowina. Tragiczny wypadek w pierwszy dzień ferii

Pierwsze zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stanowiska kierowania służb w Kętrzynie około godziny 13. Na miejsce natychmiast wysłano policję, jednostki straży pożarnej oraz ratowników medycznych. 

"Na trasie Kętrzyn- Bartoszyce doszło do śmiertelnego potrącenia młodej osoby. Droga całkowicie zablokowana" - napisali strażacy z OSP Korsze. Na zdjęciu dołączonym do wpisu widać ciężarówkę oraz czerwoną płachtę zasłaniającą ofiarę zdarzenia drogowego.

Reklama

Wypadek w Dzikowinie. Nie żyje 12-latek

- Chłopiec wpadł pod ciężarówkę na wysokości przystanku autobusowego. Najprawdopodobniej 12-latek wbiegł na jezdnię wprost pod auto. Dziecko zginęło na miejscu - przekazała oficer prasowa KPP w Kętrzynie Ewalina Płaścik. 

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. 

W związku ze śmiercią 12-latka do Dzikowiny wezwano prokuratora. Pod jego nadzorem policyjni śledczy zabezpieczyli ciało nastolatka do sekcji. Sporządzono też dokumentację, która pozwoli na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tragedii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy