Reklama

Reklama

Dramatyczny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Jeep wjechał w troje nastolatków

Wypadek na ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). W niedzielę wieczorem samochód terenowy potrącił troje nastolatków na przejściu dla pieszych. Ranni zostali przetransportowani do szpitala.

Jak informuje "Gazeta Lubuska", jeepem kierował 61-letni mężczyzna. Do potrącenia trojga nastolatków miało dojść na oznakowanym przejściu dla pieszych około godz. 19.

W wyniku potrącenia ranna została 16-letnia dziewczyna, 16-letni chłopiec oraz 14-latka. Przez przejście przechodził jeszcze jeden chłopiec, ale szedł przed potrąconymi nastolatkami i uniknął potrącenia - relacjonuje gazeta.

- Na miejscu pracują policjanci. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Kierowca jeepa był trzeźwy - mówi nadkom. Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. 

Miało nie być wolnej karetki

Reklama

Jedna z poszkodowanych ma mieć urazy brzucha, pozostałych dwoje podejrzenia złamań kończyn.

Cytowani przez "Gazetę Lubuską" świadkowie wypadku mówili, że pierwsza karetka przyjechała po 25 minutach od zdarzenia. W tym czasie pierwszej pomocy rannym udzielali strażacy i przypadkowe osoby.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy