Reklama

Reklama

Wypadek podczas prac w lesie w Mzykach. 55-latek zabity przez upadające drzewo

55-letni mężczyzna zginął podczas prac prowadzonych w lesie w Mzykach w powiecie lublinieckim (Śląskie). Według wstępnych informacji, ofiara wypadku została uderzona w głowę przez upadające drzewo.

O wypadku poinformowali na Facebooku strażacy z OSP w Lgocie Górnej - ich jednostka wraz z qudem została wysłana na miejsce. "Podczas prac w lesie, osoba została uderzona drzewem w głowę (...). W wyniku zdarzenia poniosła śmierć na miejscu" - opisywali strażacy.

Na miejscu interweniowali również strażacy z innych lokalnych OSP: Koziegłowy, Siedlec Duży, Mzyki, KP PSP Lubliniec oraz JRG Myszków, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i policja.

Informację o wypadku potwierdziła mł. asp. Ewelina Paruzel z policji w Lublińcu, nie podając dodatkowych okoliczności. Jak zaznaczyła, będzie w tej sprawie prowadzone śledztwo, o którego przebiegu będzie informowała w kolejnych dniach prokuratura.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy