Reklama

Reklama

Koronawirus w Polsce. Obowiązkowa praca zdalna w administracji

- Wprowadzimy obowiązkową pracę zdalną w administracji; w najbliższych dniach odpowiednie rozporządzenie - przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski w środę. Ostatniej doby potwierdzono ponad 30 tys. zakażeń.

Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej stwierdził, że "Omikron stał się faktem".

Praca zdalna w administracji publicznej

 - Sytuacja jest dramatyczna i wymaga specjalnych kroków. Zdecydowaliśmy o wprowadzeniu obowiązku przejścia na pracę zdalną wszystkich pracowników administracji publicznej - przekazał.

Dodał, że w najbliższych dniach zostanie wydane rozporządzenie w tej sprawie.

Reklama

Praca zdalna. Apel do pracodawców

Zaapelował do wszystkich pracodawców, by wszędzie, gdzie to możliwe przejść na pracę zdalną

Omikron zalewa Polskę. To już co piąty przypadek

- Scenariusz, który się realizuje, jest bardzo niebezpieczny. Wymaga odpowiedzialnego podejścia i postawy, musimy wracać do ścisłego reżimu DDM. Sytuacja robi się trudna - mówił Niedzielski. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy