Reklama

Reklama

#Hot16Challenge. Prezydent Andrzej Duda podjął wyzwanie

"Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników, wszyscy razem: chwała im" – rapuje prezydent Andrzej Duda w ramach wyzwania w akcji #Hot16challenge2. Druga edycja popularnej rapowej inicjatywy ma szczytny cel - łączy się ze zbiórką siepomaga.pl na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem.

#Hot16Challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój utwór w 72 godziny. 

Kontynuację akcji w tym roku postanowił rozpocząć raper Solar, a towarzyszy jej zbiórka na walkę z koronawirusem. Cel, jaki założył raper, to milion złotych. Choć suma ta została już przekroczona, akcja trwa nadal, a wyzwanie przyjął nawet prezydent Andrzej Duda.

Reklama

Prezydent nominował premiera

"Bardzo dziękuję Zeusowi, za to że nominował mnie i wciągnął do tej akcji #Hot16Challenge zainicjowanej przez polskich raperów na rzecz walki z koronawirusem" - mówi prezydent na nagraniu. 

Andrzej Duda nominował: Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, zespół Pectus, Golec uOrkiestrę oraz premiera Mateusza Morawieckiego.

Więcej o akcji #Hot16Challenge czytaj w serwisie INTERIA MUZYKA.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy