Reklama

Reklama

Instruktorka Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska, która bierze udział w programie "Taniec z gwiazdami", wcale nie jest amatorką. Od lat ćwiczy salsę. Uczy nawet tańca jako instruktorka.

W programie w telewizji TVN znani i lubiani tańczą z mistrzami. Większość gwiazd to zupełni amatorzy. W przypadku Oli Kwaśniewskiej (25 l.) jest jednak inaczej. "Super Express" odkrył, że prezydentówna jest instruktorką tańca w szkole salsy Latin Groove.

Reklama

Ola często podkreślała, że ma utrudnione zadanie, bo jest nieobyta z kamerami i fotoreporterami. Przed rozpoczęciem tej edycji "Tańca z gwiazdami" mówiła, że jest jak kłoda. - Nie wiedziałam, że aż tyle kosztuje, by właściwie poruszać biodrami - żaliła się prezydentówna.

Nie wspominała jednak o tym, że jest instruktorką tańca, a styl funky trenuje od siedmiu lat! Brała udział w kilkunastu warsztatach salsy. Szkoliła się pod okiem najlepszych tancerzy. Paolo Cozza (42 l.), Tomasz Stockinger (51 l.) czy Aneta Kręglicka (41 l.) w starciu z takim tanecznym zawodowcem nie mieli najmniejszych szans, zauważa "SE".

Gdy juror Piotr Galiński pytał "Po kim ma pani ten ruch bioder?", prezydentówna odpowiedziała, że nie zdradzi tej tajemnicy. Bo jakby to wyglądało, gdyby odpowiedziała, że zawdzięcza go miesiącom treningów?

Latin Groove to szkoła tańca z siedzibą w Warszawie. Naucza przede wszystkim salsy. Na internetowej stronie szkoły można znaleźć zdjęcia z imprez, w których brała udział Ola Kwaśniewska. "Przygodę z tańcem rozpoczęłam za pacholęcia", "Po maturze rozpoczęłam naukę tańca funky pod okiem międzynarodowego autorytetu w tej dziedzinie - Alassana Wata. Romans z funky trwał sześć lat", "Zapisałam się na kursy do niemal każdej warszawskiej szkoły salsy", "Ponieważ jestem nieprawdopodobnie wręcz fajna i ambitna, doskonaliłam swe umiejętności na rozlicznych warsztatach z zagranicznymi salsowymi znakomitościami" - oto niektóre wpisy instruktorki Oli.

Na oficjalnej stronie internetowej programu "Taniec z gwiazdami" wspomina się o tym, że prezydentówna tańczyła salsę. Według opinii na stronie, ta znajomość utrudnia tylko naukę tańców latynoamerykańskich. "Podobieństwo salsy do towarzyskich tańców latynoamerykańskich jest mylące. W rzeczywistości wszystko jest na odwrót. Np. w cha-chy zamiast mieć ręce odwiedzione na boki, przyciąga się je na brzuch" - czytamy.

Tańczący z Olą Rafał Maserak (23 l.), dwoił się i troił, by przełamać jej nawyki. Nauczyć ją nie tylko ruszać biodrami, ale i dać się prowadzić w tańcu. Zrobił to bardzo skutecznie. Prezydentówna dotarła do półfinału, a tam pokona prawdopodobnie Joannę Koroniewską (28 l.).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama