Reklama

Reklama

Kradzież rozbójnicza w Gdyni. Policja szuka sprawców

Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzn mogących mieć związek z kradzieżą rozbójniczą na terenie miasta - informuje "Dziennik Bałtycki". Funkcjonariusze sporządzili portrety pamięciowe domniemanych sprawców.

Policja informuje, że do kradzieży rozbójniczej w sprawie, której poszukiwanych jest dwóch mężczyzn, doszło 17 października w Gdyni. 

Opis poszukiwanych

Pierwszy z poszukiwanych jest wieku 40-50 lat, ma od 170 do 180 cm wzrostu. W dniu przestępstwa miał na sobie ciemne ubranie - bluzę, spodnie, czapkę z daszkiem, trapery i przewieszoną torbę. 

Drugi z poszukiwanych według policyjnych przypuszczeń jest w podobnym wieku, ale ok. 10 cm niższy i jest krępej budowy ciała. Również ubrany na czarno. Na głowie miał kaptur i saszetkę na pasie. 

Policja prosi o pomoc

Funkcjonariuszom do tej pory nie udało się ustalić tożsamości podejrzanych. 

Reklama

"Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, których wizerunki publikujemy lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Karwinach pod nr tel. 47-74-21-455 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112" - brzmi apel policji. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy