Reklama

Wypadek porsche na S8. Nie żyje działacz PSL Tomasz Jakacki

Jedną z ofiar tragicznego wypadku na drodze S8 na wysokości miejscowości Sikory-Pawłowięta jest działacz PSL Tomasz Jakacki. Informację w rozmowie z mediami potwierdził poseł i szef PSL w Podlaskiem Stefan Krajewski.

- Czynności policji trwają. Dostaliśmy już jednak tę bardzo smutną wiadomość. Tomasz Jakacki był moim kolegą i przyjacielem. Znaliśmy się wiele lat - przekazał w rozmowie z TVN24 Stefan Krajewski, szef struktur PSL w województwie podlaskim.

Wypadek porsche na S8. Nie żyje działacz PSL

Jak dodał polityk, Jakacki był "dobrym gospodarzem". - Był z rocznika 1987. Zostawił żonę i dwójkę dzieci. Składam kondolencje i wyrazy współczucia rodzinom i bliskim wszystkich osób, które zginęły w wypadku - przekazał Krajewski. 

Tomasz Jakacki był prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego na powiat łomżyński. Pełnił też funkcję radnego gminy Śniadowo.

Reklama

Wypadek na S8. Trzy ofiary

Do śmiertelnego wypadku na trasie S8 na wysokości miejscowości Sikory-Pawłowięta doszło w niedzielę 29 stycznia nad ranem. 

Około godz. 5:00 osobowe porsche uderzyło w tył ciężarówki z naczepą. - Auto wjechało w tył jadącej ciężarówki. Mężczyźni, którzy podróżowali autem, nie przeżyli zdarzenia. Samochód jest z terenu województwa podlaskiego - poinformował na antenie Polsat News podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Zarówno on, jak i pasażer ciężarówki nie odnieśli obrażeń. To Litwini.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) | S8 | wypadek | porsche

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy