Reklama

Tragiczny wypadek porsche na S8. Nie żyją trzy osoby

Trzej mężczyźni jadący porsche zginęli w niedzielę nad ranem w zderzeniu z ciężarówką. Do wypadku doszło na trasie S8 Białystok-Warszawa koło miejscowości Sikory-Pawłowięta.

Bliższe okoliczności wypadku, który miał miejsce na odcinku Mężenin-Jeżewo Stare, około 40 km od Białegostoku, nie są jeszcze znane. Około godz. 5:00 osobowe porsche uderzyło w tył ciężarówki z naczepą.  

- Auto wjechało w tył jadącej ciężarówki. Mężczyźni, którzy podróżowali autem, nie przeżyli zdarzenia. Samochód jest z terenu województwa podlaskiego - poinformował na antenie Polsat News  podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Wypadek porsche na S8. Trasa czasowo zablokowana

Policjant dodał, że do wypadku doszło w tym samym miejscu, w którym kilka lat temu miał miejsce tragiczny wypadek autobusu wiozącego maturzystów. 

Reklama

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Zarówno on, jak i pasażer ciężarówki nie odnieśli obrażeń. To Litwini.

Ruch na S8 początkowo był zablokowany w obu kierunkach z uwagi na działania służb ratowniczych. Samochody kierowane były na Łomżę. Obecnie, po godz. 9, ruch w kierunku Warszawy został przywrócony. Objazd w kierunku Białegostoku odbywa się po drodze serwisowej. 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | S8 | porsche

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy