Reklama

Reklama

Wypadek karetki pogotowia w Płocku. Są ranni

Jadąca na sygnale karetka pogotowia ratunkowego zderzyła się z samochodem ciężarowym. Dwóch sanitariuszy i pacjent przewożony ambulansem trafili do szpitala. W miejscu wypadku utrudnienia w ruchu pojazdów mogą potrwać co najmniej trzy godziny. Do zdarzenia doszło w Płocku na Rondzie Wojska Polskiego.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku podkom. Marta Lewandowska, do zderzenia karetki pogotowia z samochodem ciężarowym doszło w sobotę po południu - ambulans wjechał na Rondo Wojska Polskiego, jadąc drogą krajową nr 62, od strony Wyszogrodu.

Karetka wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, mając włączone sygnały świetlne i dźwiękowe, czyli była pojazdem uprzywilejowanym. - Doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym, który jechał w kierunku Mostu Solidarności - wyjaśniła podkom. Lewandowska, powołując się na wstępne ustalenia dotyczące zdarzenia.

Reklama

Utrudnienia w ruchu w Płocku po wypadku z udziałem karetki

Jak dodała rzeczniczka płockiej policji, "do szpitala przewiezionych zostało dwóch sanitariuszy oraz pacjent transportowany karetką". Według niej utrudnienia w ruchu pojazdów w miejscu, gdzie doszło do wypadku, mogą potrwać minimum trzy godziny.

Rondo Wojska Polskiego w Płocku to miejsce, gdzie krzyżują się drogi krajowe nr 60 i 62. Jest to jedna z najczęściej uczęszczanych tras tranzytowych przez miasto prowadząca w kierunku Warszawy i Ciechanowa, a także na Most Solidarności przez Wisłę i dalej w kierunku Łodzi i Włocławka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy