Reklama

Marcin "Borkoś" Borkowski wyszedł ze szpitala. "Uczę się chodzić"

Ratownik medyczny Marcin "Borkoś" Borkowski poinformował w mediach społecznościowych, że wyszedł ze szpitala i rozpoczyna rehabilitację. Mężczyzna 13 października uległ poważnemu wypadkowi i był w śpiączce farmakologicznej. Podczas pobytu w szpitalu przeszedł też kilka operacji.

Marcin "Borkoś" Borkowski został ranny w wypadku, do którego doszło 13 października po godzinie 17 na ul. Radzymińskiej w Warszawie. Zderzyły się tam samochód osobowy i motocykl. Jadący na jednośladzie "Borkoś" trafił do szpitala przy ul. Szaserów.

Jego stan określany był jako ciężki. Ratownik był w śpiączce, a w mediach społecznościowych apelowano o oddawanie krwi. Na początku listopada poinformowano, że stan mężczyzny się poprawia.

18 listopada na Facebooku ratownika pojawił się pierwszy od wypadku wpis jego autorstwa.

"Witam Was, moje kochane mordeczki! Wróciłem!" - napisał "Borkoś". Mężczyzna podziękował również wszystkim, którzy mu pomagali i wspierali go w walce o powrót do zdrowia. 

Reklama

W piątek 10 grudnia "Borkoś" poinformował, że opuścił szpital i udał się na rehabilitację do specjalnego ośrodka

"Moje kochane mordeczki, wiem, że od ostatniego wpisu minęło trochę czasu, od tamtej pory miałem jeszcze 5 operacji w znieczuleniu ogólnym i tak naprawdę dopiero teraz jestem w stanie wziąć do ręki telefon i coś do Was napisać" - poinformował.

"Odczytuje wiadomości i komentarze pełne otuchy i powoli staram się odpowiadać" - zapewnił.

"To dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu, od razu po wyjściu ze szpitala mogłem udać się do ośrodka rehabilitacji, gdzie od nowa uczę się chodzić" - dodał. 

Zapewnił również, że wkrótce postara się dodawać więcej wpisów, by pokazać, jak wygląda rehabilitacja i co u niego słychać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin "Borkoś" Borkowski | ratownik medyczny | wypadek | szpital

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy