Reklama

Reklama

Warszawa: Samochód osobowy wpadł do Wisły

Niewłaściwie zaparkowany przy moście Łazienkowskim samochód stoczył się do Wisły. "Wpłynęła do nas informacja, że w wodzie znajduje się pojazd" - poinformowała st. asp. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

"Około godz. 10.20 wpłynęła do nas informacja, że w Porcie Czerniakowskim - przy moście Łazienkowskim, na wysokości ul. Zaruskiego - w wodzie znajduje się pojazd" - powiedziała Wersocka. 

Poinformowała, że na miejsce zdarzenia zostali wysłani nurkowie, którzy w pierwszej kolejności sprawdzili, czy w aucie są ludzie. Jak jednak podkreśliła, "w samochodzie marki Skoda Fabia nie było żadnych osób". 

"Okazało się, że samochód był zaparkowany nad Wisłą i niewłaściwie zabezpieczony, przez co stoczył się i wpadł do wody" - podkreśliła. 

Reklama

Jak dodała, auto jest wyciągane z wody przez straż pożarną.

Wersocka poinformowała też, że "o tym, czy właściciel auta zostanie ukarany za niewłaściwe zabezpieczenie pojazdu, zadecydują obecni na miejscu policjanci".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy