Reklama

Zwłoki ojca i córki w samochodzie. Prokuratura bada dwie wersje

W sobotę w aucie zaparkowanym w lesie pod Wschową znaleziono ciała ojca i córki. Służby znają już wyniki sekcji zwłok. - Badamy dwie główne wersje zdarzenia - powiedział w rozmowie z Interią prokurator Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

- Prokuratura Rejonowa we Wschowie prowadzi postępowanie w sprawie zabójstwa. Badane są różne wersje tego zdarzenia. Badamy dwie główne wersje - powiedział w rozmowie z Interią prokurator Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. 

Wschowa. Zwłoki ojca i córki w aucie. Służby: Badamy dwie wersje zdarzeń

Jak przekazał, pierwsza hipoteza zakłada, że w zdarzeniu brała udział jeszcze jedna osoba. - Z kolei według drugiej wersji w zdarzeniu brały udział znalezione w samochodzie dwie osoby. To 13-latka i jej 41-letni ojciec - zaznaczył Wojtasik.

Prokurator dodał, że odbyły się już sekcje zwłok zmarłych osób. - Czekamy na oficjalne wyniki sekcji zwłok. Nie mogę jeszcze podać szczegółów, myślę, że więcej informacji będziemy w stanie podać na początku przyszłego tygodnia - powiedział prok. Łukasz Wojtasik.

Reklama

Na samochód, w którym znajdowały się dwie osoby niedające oznak życia, natknęła się w sobotę około godziny 14 przypadkowa osoba. Świadek natychmiast wezwał policję. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny i kobiety, znajdujących się w aucie. Jak już teraz wiadomo - ojca i jego córki.

Ciała ojca i córki w samochodzie. Dokładne oględziny miejsca zdarzenia

Jak przekazała we wtorek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Ewa Antonowicz, z uwagi na charakter i dobro prowadzonego śledztwa, nie będą jeszcze podawane do wiadomości publicznej poczynione ustalenia.

- Zostały wykonane sekcje zwłok i czekamy na ich ostateczne wyniki. Wykonano również dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zarówno ciał jak i samochodu oraz pobliskiego terenu. Zabezpieczono wiele śladów i dowodów rzeczowych. Nie ma dotąd osób zatrzymanych do tego śledztwa - powiedziała prokurator Antonowicz.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama