Reklama

Lubuskie: Dwa ciała w samochodzie. Policja podała nowe informacje

Ciała znalezione w minioną sobotę w aucie w powiecie wschowskim w województwie lubuskim należały do ojca i córki - przekazał we wtorek rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy. Jak powiadomił, wciąż prowadzone są intensywne czynności, mające ustalić okoliczności tragedii. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Ewa Antonowicz poinformowała, że w sprawie nie doszło do zatrzymania.

Jak przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Ewa Antonowicz, z uwagi na charakter i dobro prowadzonego śledztwa, nie będą jeszcze podawane do wiadomości publicznej poczynione ustalenia.

- Zostały wykonane sekcje zwłok i czekamy na ich ostateczne wyniki. Wykonano również dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zarówno ciał jak i samochodu oraz pobliskiego terenu. Zabezpieczono wiele śladów i dowodów rzeczowych. Nie ma dotąd osób zatrzymanych do tego śledztwa - powiedziała prokurator Antonowicz.

Lubuskie: Dwa ciała w samochodzie przy drodze

Na samochód, w którym znajdowały się dwie osoby nie dające oznak życia, natknęła się w sobotę, 29 kwietnia ok. godz. 14 przypadkowa osoba. Świadek natychmiast wezwał policję. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny i kobiety znajdujących się w aucie - jak już teraz wiadomo ojca i jego córki.

Reklama

Policja przekazała, że jest to zdarzenie o charakterze kryminalnym. Śledztwo w opisanej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa we Wschowie.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: województwo lubuskie | tragedia | policja

Reklama

Reklama

Reklama