Reklama

Reklama

Wypadek w Zielonej Górze. Ranny poseł PO

Czołowe zderzenie samochodów w Zielonej Górze (woj. lubuskie). W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. Jednym z poszkodowanych jest poseł i szef lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki. Polityk przeszedł operację, jego stan jest stabilny. Drugi kierowca doznał urazu ręki. Po opatrzeniu wrócił do domu.

Jak poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, do wypadku doszło w piątek wieczorem na ul. Olimpijskiej w Drzonkowie będącym częścią Zielonej Góry. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Drzonków. Wypadek z udziałem posła PO

"Pojazdy zderzyły się na łuku drogi, siła uderzenia była na tyle duża, że samochody znalazły się po dwóch stronach jezdni, częściowo uszkadzając ogrodzenia okolicznych posesji" - poinformował News Lubuski. 

W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. Policja przekazała, że kierowcy obu pojazdów zostali zabrani przez pogotowie do szpitala. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami serwisu polsatnews.pl, jednym z kierowców był poseł i szef lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki.

Reklama

Rzecznika Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze Sylwia Malcher-Nowak przekazała, że poseł Sługocki przeszedł zabieg operacyjny związany z urazem brzucha. Parlamentarzysta przebywa na klinicznym oddziale chirurgii ogólnej. Jego stan jest stabilny.  

Drugi kierowca poszkodowany w wypadku doznał złamania ręki i po opatrzeniu wyszedł ze szpitala.

Wypadek w Drzonkowie. Policja bada sprawę

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Według wstępnych ustaleń sprawcą wypadku jest kierowca suzuki, który zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego opla.

Rzeczniczka KMP w Zielonej Górze poinformowała, że obaj kierowcy byli trzeźwi. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy