Reklama

Reklama

Krosno Odrzańskie: Zaginął 18-letni Radosław Kasprzak. Policja prosi o pomoc

Trwają poszukiwania zaginionego Radosława Kasprzaka z Krosna Odrzańskiego (woj. lubuskie). 18-latek wyszedł o 6 rano w piątek do szkoły w Zielonej Górze. Nie dotarł na miejsce i nadal nie wrócił do domu.

Nastolatek ostatni raz widziany był 17 września, kiedy w piątkowy poranek wyszedł do szkoły w Zielonej Górze. Nie dotarł do placówki i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

18-latek ma około 167 cm, szczupłą budowę ciała, włosy średniej długości ciemny blond, czesane do tyłu i bliznę na lewej dłoni. 

Ubrany był w czarne buty sportowe, czarne spodnie w dużą żółtą kratę. Miał przy sobie czarny sportowy plecak z białym napisem. 

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o Radosławie Kasprzaku i jego obecnym miejscu pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim pod numerami telefonu 47 794 52 11 lub 112.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne