Reklama

Napad na jubilera w Lublinie. Policja opublikowała nagranie i prosi o pomoc

Trzech mężczyzn ukradło biżuterię, złoto i pieniądze o łącznej wartości trzech mln zł. Policja opublikowała nagranie z monitoringu, na którym widać sprawców napadu na jubilera przy ul. Turkusowej w Lublinie. Śledczy proszą o pomoc w odnalezieniu sprawców oraz jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia.

Do przestępstwa doszło wieczorem 23 marca ubiegłego roku przy ul. Turkusowej w Lublinie. Trzech zamaskowanych mężczyzn weszło do lokalu, w którym znajduje się jubiler, a następnie grożąc właścicielowi bronią ukradli biżuterię, złoto oraz pieniądze. Straty zostały wycenione na blisko trzy mln zł.

- Prowadzone działania operacyjne do chwili obecnej nie doprowadziły do ustalenia sprawców napadu - przekazała w czwartek mł. asp. Małgorzata Skowrońska z zespołu prasowego KWP w Lublinie.

Lublin: Policja prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców

Na zaprezentowanym przez policję nagraniu z monitoringu widać zamaskowanych mężczyzn z bronią w ręku. Dwóch z nich ma na twarzy kominiarkę, a trzeci - maskę, podobną do maski Salvadora Dali z popularnego serialu. 

Reklama

Osoby, które rozpoznają na nagraniu mężczyzn po sylwetce lub ubiorze, a także posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Lublinie pod nr 47 811 44 11 lub pod nr alarmowym 112.  

PAP
Dowiedz się więcej na temat: napad na jubilera | poszukiwani | Lublin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy