Reklama

Zaginął Tomasz Duchnowski. Ostatni raz widziany był w Trójmieście

Policja i najbliżsi poszukują 39-letniego Tomasza Duchnowskiego z Warszawy. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 2 stycznia w Sopocie, lecz z ustaleń służb wynika, że jego telefon logował się także dwa dni później w okolicach dworca głównego w Gdyni.

Zaginiony Tomasz Duchnowski jest średniej budowy ciała, ma 182 cm wzrostu, łysą ogoloną głowę, zarost, tatuaż w gwiazdki na lewym przedramieniu i granatowe oczy. Nosi charakterystyczne okulary korekcyjne z żółtą wstawką w górnej części oprawek.

Mężczyzna mieszka na co dzień w Warszawie, gdzie prowadzi salon fryzjerski przy ul. Mokotowskiej. Mimo to ostatni raz widziany był 2 stycznia w Sopocie przed godz. 15, zaś 4 stycznia ok. godz. 10 jego telefon logował się w okolicach dworca PKP Gdynia Główna.

Zaginął Tomasz Duchnowski. Może przebywać w Berlinie

Wiadomo, że Tomasz ubiera się zwykle na czarno, nosi duże bluzy dresowe z kapturem, luźne spodnie i sportowe ciemne buty.

Reklama

Zaniepokojeni brakiem kontaktu ze swoim przyjacielem znajomi postanowili wejść do jego mieszkania w stolicy, lecz na miejscu nie zastali tam rzeczy osobistych. Z opisu przekazanego Interii wynika, że Tomasz uwielbia podróże do Trójmiasta i Berlina.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu opisanego w tekście Tomasza Duchnowskiego proszone są o kontakt pod numerem: 601 380 413 lub 47 723 92 50 i 112.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Duchnowski | zaginięcie | policja | trójmiasto | Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy