Reklama

Ostróda: Zaginęła 15-letnia Amelia Kiersnowska. Może być we Wrocławiu

Policjanci poszukują zaginionej 15-letniej mieszkanki Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie) - Amelii Kiersnowskiej. W czwartek około 15:00 po powrocie ze szkoły wyszła z domu i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu. Według mamy nastolatki może ona przebywać we Wrocławiu. Pojechała tam, by spotkać się ze znajomym poznanym w internecie.

Zaginiona Amelia Kiersnowska mierzy 158 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma falowane blond włosy za ramiona. W chwili wyjścia z domu miała je związane.

W nosie założony ma kolczyk w kształcie podkowy, na górnym łuku szczęki widoczny aparat ortodontyczny.

W dniu zaginięcia 15-latka ubrana była w bluzę z kapturem i kieszenią na przodzie typu "kangurka" koloru musztardowego, czarne spodnie bojówki i sportowe buty w tym samym kolorze. Dziewczynka miała też ze sobą plecak koloru czarnego tzw. worek z logo "karate".

Zaginęła Amelia Kiersnowska. Może być we Wrocławiu

Amelia zabrała ze sobą niewielką sumę pieniędzy, komórkę i plecak. Jej mama miała przekazać dziennikarzom "Gazety Wrocławskiej", że córka pojechała do Wrocławia, by spotkać się z poznanym przez internet znajomym.

Reklama

Osoby posiadające wiedzę na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z ostródzką jednostką policji pod numerem: 47 732 42 00 lub numer alarmowy 112.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: zaginięcie | Ostróda

Reklama

Reklama

Reklama