Reklama

Trzaskowski: Mój program jest dostępny na Facebooku

Wszystkich niepokojących się o stan mojej strony internetowej uspokajam - szykujemy jej nową wersję - poinformował w poniedziałek prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił też link do programu wyborczego, który wcześniej był dostępny na jego stronie.

"Wszystkich niepokojących się o stan mojej strony www uspokajam - szykujemy nową wersję, dlatego adres tymczasowo przekierowuje na fb. Program nie zniknął. Tym, którzy chcą się z nim zapoznać, załączam go jeszcze raz" - napisał Trzaskowski na Twitterze.

Sprawę programu wyborczego nowego prezydenta stolicy, który miał zniknąć z sieci, poruszył w poniedziałek na Twitterze wiceprzewodniczący komisji weryfikacyjnej, radny PiS Sebastian Kaleta. Poinformował, że dokument jest dostępny na jego stronie internetowej.

"W zaledwie tydzień od zaprzysiężenia na funkcję Prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski zdążył wycofać się z wielu złożonych w trakcie kampanii wyborczej obietnic. Jednak tego, że tak bardzo będzie wstydził się swojego programu wyborczego, że posunie się do usunięcia go ze swojej strony internetowej nie spodziewał się nikt. Na szczęście w internecie nic nie ginie" - napisał Kaleta.

Reklama

Program Trzaskowskiego pt. "Warszawa dla wszystkich" można było wcześniej znaleźć na stronie internetowej przygotowanej na potrzeby kampanii wyborczej.

Program obejmuje ponad 160 stron propozycji ujętych w kilkunastu rozdziałach, dotyczących m.in. lepszej komunikacji, bezpieczeństwa, edukacji, kultury, zdrowia, młodzieży, seniorów, sportu, czystego powietrza, zieleni, praw kobiet, miasta przyjaznego zwierzętom, rodzinom, miasta innowacji i dialogu. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy