Reklama

Ryszard Terlecki do kobiety w galerii handlowej: Jest pani kretynką

W piątek w krakowskiej Galerii Kazimierz miała miejsce wymiana zdań między dwiema kobietami a wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim. W pewnym momencie polityk PiS zwrócił się do jednej z kobiet słowami: "Jest pani kretynką". Wideo ze zdarzenia umieściła w swoich mediach społecznościowych posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka.

"PiSowska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet. Wicemarszałek Ryszard Terlecki 'rozmawia' z panią Magdą z Krakowa i jej siostrą. Szokujące" - napisała Barbara Nowacka w opisie udostępnionego wideo.

Na nagraniu widać, jak jedna z kobiet zaczepia wicemarszałka Terleckiego w galerii handlowej. - Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co dzieje się w kraju, to, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne - powiedziała.

- Jest pani kretynką - odpowiedział jej Ryszard Terlecki.

Barbara Nowacka powiedziała Interii, że do wymiany zdań doszło w piątek około godz. 11 w krakowskiej Galerii Kazimierz. - Film przesłała mi bezpośrednio pani Magda. Były z siostrą na zakupach. Była zszokowana tym, co ją spotkało - powiedziała.

Reklama

Politycy komentują zachowanie Ryszarda Terleckiego - czytaj na stronie polsatnews.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Terlecki | Kraków | Barbara Nowacka

Reklama

Reklama

Reklama