Reklama

Reklama

RMF 24: Biuro podróży Intertour ogłosiło niewypłacalność. Klienci: Zostaliśmy oszukani

Zarejestrowane w Krakowie biuro podróży Intertour ogłosiło niewypłacalność. Reporterzy radia RMF FM dostają sygnały od zdenerwowanych słuchaczy, którzy twierdzą, że zostali oszukani przez firmę i do ostatniej chwili zapewniano ich, że zaplanowane wycieczki się odbędą.

Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, w tej chwili za granicą przebywa 74 klientów biura: 29 osób w Bułgarii, 26 w Chorwacji i 19 w Czarnogórze. Pierwsze osoby mają wrócić do kraju już w niedzielę.

Biuro twierdzi, że ma gwarancje ubezpieczeniowe. Pieniądze z ubezpieczenia mają pokryć koszty powrotu klientów do kraju oraz zostać wydane na zwrot wpłat klientów, których wyjazdy się nie odbędą.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy