Reklama

Reklama

Palili marihuanę na rowerze wodnym. Zatrzymał ich policjant na motorówce

Policjant patrolujący motorówką Jezioro Dominickie w Boszkowie (Wielkopolskie) zatrzymał dwie osoby, które pływały rowerem wodnym i miały przy sobie narkotyki. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy powiatu rawickiego.

Jak podała we wtorek rzeczniczka policji w Lesznie Monika Żymełka, funkcjonariusz przepływając obok roweru wodnego poczuł silną woń palonej marihuany.

- Po sprawdzeniu osób znajdujących się na rowerze okazało się, że dwóch młodych pasażerów posiadało przy sobie narkotyki. Jeden z nich miał marihuanę w paczce po papierosach, a drugi metalowy młynek także z zawartością suszu marihuany - podała.

Trzy lata więzienia za jointa nad wodą

Mieszkańcy powiatu rawickiego w wieku 22 i 23 lat zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Podczas przeszukań ich miejsca zamieszkania okazało się, że w swoich domach posiadali pewną ilość substancji psychotropowych.

Podejrzani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do trzech lat więzienia.

Reklama

Policjanci apelują o rozsądne zachowania podczas korzystania z wody, w tym ze sprzętu pływającego; apelują o trzeźwość, nieprzecenianie swoich umiejętności w wodzie oraz zakładanie kamizelek asekuracyjnych podczas korzystania ze sprzętu pływającego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy