Reklama

"Izbica Dance". Politycy Solidarnej Polski na parkiecie. Opublikowali nagranie

"Damy radę w You Can Dance?" - zapytał na Twitterze wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski i opublikował wideo z popisów tanecznych na imprezie w Izbicy (woj. lubelskie). Do tańca mieszkanki porwał również poseł Janusz Kowalski z Solidarnej Polski. Nagrania stały się hitem w sieci.

W sobotę politycy Solidarnej Polski wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski oraz wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wzięli udział w spotkaniu opłatkowym w Izbicy (powiat krasnostawski), na którym pojawiło się ponad 200 mieszkańców. 

Romanowski: Damy Radę w You Can Dance?

Po części oficjalnej odbyła się impreza taneczna, na której politycy razem z mieszkańcami bawili się w rytm muzyki disco polo. 

"Przednia zabawa, świetna atmosfera w gminie Izbica na spotkaniu i potańcówce z ponad 200 mieszkańcami" - napisał poseł Kowalski i dołączył nagranie, na którym bawi się wraz z seniorką, tańcząc do piosenki "Piękna młoda" zespołu TOMO.

Reklama

Na potańcówce najwyraźniej dobrze bawił się także wiceminister sprawiedliwości, który również podzielił się nagraniem ze swoich wyczynów na parkiecie w rytm utworu "Takiego Janicka" grupy TerazMy. 

"Damy radę w You Can Dance?" - zapytał na Twitterze. 

Michał Wójcik śpiewa kolędy

Nie są to jedyni politycy Solidarnej Polski, którzy ostatnio chwalą się swoimi talentami artystycznymi. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, przy okazji składania świątecznych życzeń minister Michał Wójcik zaśpiewał kolędę "Wśród nocnej ciszy".

Występ zapowiedział minister sprawiedliwości i partyjny szef Wójcika Zbigniew Ziobro. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Kowalski | Izbica | Marcin Romanowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy