Reklama

Reklama

Do sieci wyciekły numery telefonów polityków PiS

Media informują o kolejnym wycieku danych ze skrzynki szefa KPRM Michała Dworczyka. Tym razem do sieci wyciekły numery telefonów posłów i senatorów Prawa i Sprawiedliwości.

Od kilku miesięcy w sieci publikowane są rzekome maila ze skrzynki szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka. Za atakiem mogą stać rosyjscy hakerzy. Przedstawiciele rządu nie komentują materiałów publikowanych w internecie, podkreślają, że mogą być spreparowane. 

Wyciekły numery telefonów polityków PiS

We wtorek do sieci trafiła lista z numerami telefonów polityków PiS - byłych i obecnych posłów i senatorów, m.in. Elżbiety Witek, Anny Zalewskiej czy Tomasza Latosa. 

"Posłom i senatorom PiS radzimy jak najszybciej odpiąć z serwisów internetowych swoje numery telefonów, jeśli podali te, które właśnie ujawnili ludzie stojący za aferą Dworczyka. Chociaż lepszą radą będzie je całkiem wyłączyć, bo pewnie 'zaraz się zacznie'" - przestrzega Niebezpiecznik, serwis zajmujący się bezpieczeństwem w internecie. 

Reklama

Spis zawiera numery telefonów także do obecnych członków rządu. Na liście numer telefonu nie znalazł się jedynie obok nazwiska prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Podane numery są autentyczne. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama