Reklama

Reklama

11 listopada. Prognoza pogody na długi weekend nie zachwyca

11 listopada jest dniem wolnym i wypada w tym roku w piątek. Oznacza to przedłużony weekend. Zanim zaczniecie planować atrakcje na ten dzień, sprawdźcie koniecznie, jakiej pogody się spodziewać. Po deszczowym czwartku czeka nas zmiana.

Jaka pogoda 11 listopada?

Jak wynika z prognoz, w piątek 11 listopada temperatura w ciągu dnia wyniesie od 9 stopni na południu i wschodzie kraju, po 12 st. w Szczecinie. Chłodniej w górskich miejscowościach: w Zakopanem 7 st., w Szklarskiej Porębie 8 st. 

Sprawdź prognozę godzina po godzinie dla wybranej miejscowości!

Spodziewane zachmurzenie duże. Po deszczowym czwartku (sprawdź!) w piątek sytuacja ma się uspokoić i nie przewiduje się opadów deszczu. 

Reklama

Długi weekend. Jaka pogoda 12 listopada?

Sobota 12 listopada przyniesie więcej chmur, szczególnie na wschodzie i południu kraju. W paśmie od Bydgoszczy po Zieloną Górę spodziewane rozpogodzenia.

Temperatura maksymalna w ciągu dnia na wschodzie kraju wyniesie 8 st., w Zakopanem jeszcze zimniej: 6 st. Najcieplej będzie na północnym-zachodzie: w Szczecinie termometry pokażą 13 st. C. 

Nie przewiduje się opadów deszczu.

Długi weekend. Jaka pogoda 13 listopada?

W niedzielę 13 listopada pojawi się zdecydowanie więcej słońca. Zachmurzenie w przeważającej części kraju będzie niewielkie. Wyjątkiem jest Podkarpacie i woj. warmińsko-mazurskie, gdzie - według prognoz - można spodziewać się pochmurnego nieba.

Temperatura w ciągu dnia wyniesie od 7-8 stopni na wschodzie kraju po 10 stopni na Pomorzu, w Zachodniopomorskiem i na Dolnym Śląsku. Nie prognozuje się opadów.

Czytaj też: ZUS przypomina o ważnym terminie. Można zyskać kilkaset złotych dodatku

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy