Reklama

Teksas: 21-latek miał zamordować swoją żonę i rozczłonkować jej ciało

Mężczyzna miał zamordować swoją świeżo poślubioną małżonkę, a następnie pójść do sklepu i ukraść piwo. Jared James Dicus, 21-latek z Teksasu, miał użyć do zabójstwa noża kuchennego.

Nie jest znany motyw zabójstwa. Śledczy badają, czy w jakiś sposób było to powiązane z narkotykami - relacjonuje foxnews.com.

Zabójca miał rozczłonkować ciało żony

Ojciec Dicusa miał powiadomić służby, kiedy mężczyzna przyszedł do domu rodziców i zaczął dziwnie się zachowywać - wskazuje szeryf hrabstwa Waller Tom Guidry. Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia zauważyli rozczłonkowane ciało kobiety. Dicus, jak i cała jego rodzina mieli zostać zatrzymani i doprowadzeni na przesłuchanie. 

Zabita kobieta nazywała się Anggy Diaz, była rówieśniczką Dicusa i pochodziła z latynoskiej mniejszości. Wyemigrowała z Nikaragui i pozostawała pod opieką ciotki mieszkającej w Teksasie.

Reklama

Dicus i Diaz pobrali się w październiku 2022 roku. - Anggy była małym promykiem słońca w życiu Dicusa - powiedział sąsiad, który dorastał wspólnie z podejrzanym o morderstwo. 

Uchwycony na nagraniu

Jak podaje Fox News, 21-latka uchwycił monitoring, kiedy w dniu morderstwa kradnie piwo w jednym z lokalnych sklepów. Śledczy uważają, że do zbrodni doszło zaledwie kilka minut wcześniej. Narzędziem morderstwa miał być z kolei kuchenny nóż - czytamy. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: morderstwo | Teksas | Stany Zjednoczone Ameryki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy