Reklama

Reklama

Mord w Wielkiej Brytanii. Zabił kobietę i trójkę dzieci, jedno zgwałcił

Damien Bendall usłyszał kolejne zarzuty w związku z bestialskim mordem w Wielkiej Brytanii. Do tragedii doszło we wrześniu na terenie hrabstwa Derbyshire. Wówczas to 31-latek miał zabić trójkę dzieci oraz swoją partnerkę. Jak dowodzą śledczy, mężczyzna miał także zgwałcić najmłodsze dziecko - 11-letnią Connie.

Koszmarna zbrodnia na terenie Wielkiej Brytanii miała miejsce 19 września w nocy. To wtedy 31-letni Damien Bandall miał brutalnie zamordować 13-letnich Lacey oraz Johna, a także 35-letnią matkę dzieci - Terri. Mężczyzna, który był partnerem kobiety, zabił też 11-letnią Connie - przyjaciółkę dzieci. 

Wielka Brytania. Damien Brandelll oskarżony o brutalny mord i gwałt na 11-latce

Jak informują prokuratorzy, wcześniej 11-latka miała zostać brutalnie zgwałcona. To już kolejny zarzut, który przed sądem usłyszał 31-letni sprawca. Wcześniej usłyszał on zarzut dopuszczenia się czterech morderstw. 

- Moja dziewczynka... Dlaczego? Nie potrafię nawet wyrazić słowami, jak mam się teraz czuć. Muszę żyć z tym, że nie mogłem jej chronić - mówił w rozmowie z mediami ojciec 11-letniej Connie. 

Z informacji "The Sun" wynika, że Damien Bendall tym razem stawił się w sądzie. Przed wymiar sprawiedliwości Wielkiej Brytanii zaprowadziło go pięciu strażników. Mężczyzna nie zdecydował się na zabranie głosu w czasie rozprawy.

Początkowo rozprawa zaplanowana była na listopad, jednak 31-latek skarżył się na zły stan zdrowia, przed co zdecydowano o zmianie terminu. 

Reklama

Brutalny mord w Wielkiej Brytanii. Damian Brandell czeka na proces

Ze wstępnych informacji wynika też, że przed procesem mężczyzna próbował dokonać samookaleczenia. W związku z tym brytyjski sąd postanowił o umieszczeniu 31-latka w areszcie śledczym, gdzie będzie oczekiwał na kolejną rozprawę. Ta zaplanowana jest na 18 stycznia. Główny proces ma ruszyć 1 marca.

Po brutalnym mordzie z wielu regionów Wielkiej Brytanii do rodziny zmarłych popłynęły kondolencje. Ojciec zamordowanych 13-latków zostawił dla dzieci kwiaty, a także odręcznie napisane notatki. Brytyjska prasa donosi, że jedna z nich głosiła: "Mój piękny synu, spraw, by twoje dobre serce świeciło, podczas gdy aniołowie opiekują się tobą za mnie".

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL