Reklama

Hiszpania: Ciało bez głowy i rąk na wybrzeżu. Policja nie ma żadnych tropów

Grupa młodych ludzi zaalarmowała służby, kiedy natknęła się na ciało unoszące się na wodzie u wybrzeży Hiszpanii. Jak się okazało, były to zmasakrowane zwłoki kobiety, bez głowy i rąk.

Makabrycznego odkrycia dokonano u wybrzeży Costa del Sol, zaledwie kilka minut drogi samochodem od kurortu w Marbelii. Na ciało natrafiła grupa młodych ludzi, którzy przebywali na tarasie pobliskiej restauracji. W niedzielę 8 stycznia w godzinach popołudniowych zaalarmowali oni służby, że na wodzie unosi się coś dziwnego.

Ciało młodej kobiety. Zwłoki bez głowy i rąk

Jak się okazało, to zwłoki młodej kobiety. Ciało jest jednak zmasakrowane - nie ma głowy i rąk. Policja nie wie, kim jest znaleziona kobieta. Trwa ustalanie jej tożsamości.

Z informacji przekazanych przez lokalne media wynika, że kobieta była naga i miała głęboką ranę na brzuchu. Służby nie potwierdzają tej informacji, wskazują jedynie, że wyłowione ciało należało do młodej, około 30-letniej kobiety.

Reklama

Śledczy nie mają żadnych tropów

Śledczy przypuszczają, że minęło niewiele czasu od chwili znalezienia się ciała w wodzie do odkrycia zwłok. "The Mirror" informuje, że planowana jest sekcja zwłok, która pomoże wskazać przyczyny śmierci kobiety. Przeszukiwane będą również bazy osób zaginionych.

Identyfikacja może być jednak znacząco utrudniona przez stopień zmasakrowania ciała kobiety - czytamy. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Costa del Sol | Hiszpania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy