Reklama

Reklama

George Bush senior w szpitalu. Miał wypadek

Niegroźny wypadek George'a Busha seniora. Były prezydent Stanów Zjednoczonych miał upadek w swoim domu w Maine i został hospitalizowany. Badania wykazały złamanie jednej z kości szyjnego odcinka kręgosłupa.


Jego rzecznik Jim McGrath poinformował, że Bush czuje się dobrze, ale będzie zmuszony nosić kołnierz ortopedyczny. Wkrótce ma też opuścić szpital.

Były 91-letni prezydent w grudniu ubiegłego roku został hospitalizowany z powodu problemów z oddychaniem. Z kolei w 2012 roku George Bush senior spędził dwa miesiące w szpitalu z powodu zapalenia płuc.

George Bush senior był prezydentem Stanów Zjednoczonych w latach 1989-1993. To stanowisko przez dwie kadencje pełnił też jego syn, George W. Bush.

Teraz przyszła kolej na jego drugiego syna, Jeba Busha, startującego w prawyborach Partii Republikańskiej, które wyłonią kandydata tego ugrupowania w wyborach prezydenckich w 2016 roku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy