Reklama

Reklama

Brazylia: Była zazdrosna o byłego chłopaka. Otruła jego rodzinę czekoladkami

Pięć osób, w tym 2-letnie dziecko trafiło do szpitali w brazylijskim stanie Minas Gerais. Poszkodowani zatruli się czekoladkami przysłanymi do rodziny. Wszystko wskazuje na to, że była to zemsta byłej partnerki jednej z zatrutych osób. Kobieta nie chciała się pogodzić z tym, że jej były chłopak bierze ślub.

35-letni Dione Quirino i 27-letnia Amanda Cassia Lopes z Jaiby szykowali się do ślubu. W ostatni czwartek, zaledwie trzy dni przed ceremonią, wynajęty taksówkarz dostarczył pannie młodej upominek - czekoladki i zestaw kieliszków do szampana. Nie podano nadawcy.

Narzeczeni uznali, że jest to jeden z wielu prezentów ślubnych, a nadawca zapomniał się podpisać. Czekoladkami poczęstowali kilka innych osób, w tym 2-letnie dziecko. To prawdopobnie ono "podzieliło" się słodkościami z psem należącym do rodziny.

Zwierzę, jako pierwsze zaczęło odczuwać poważne dolegliwości. Zmarło zanim zostało zabrane do weterynarza. W tym samym czasie pięć osób, w tym narzeczeni i dziecko, trafiło do szpitali. Lekarze potwierdzili poważne zatrucie, jednak nie byli w stanie zidentyfikować substancji zawartej w czekoladkach.

Reklama

Wynajęła kuriera i taksówkarza

Sprawą zajęła się policja. "Santa Portal" podaje, że funkcjonariusze przesłuchali taksówkarza, który przekazał, że otrzymał paczkę od wynajętego kuriera. Po dotarciu do drugiego mężczyzny okazało się, że dostarczenie upominku zleciła mu mieszkanka miasta Verdelândia. Nagrania z kamer monitoringu pozwoliły zidentyfikować i zatrzymać zleceniodawczynię - byłą partnerkę Dione Quirino.

Członkowie rodziny zeznali, że kobieta nigdy nie pogodziła się z zakończeniem związku. Miałs być zazdrosna o nową partnerkę 35-latka i planowany przez parę ślub.

Nie wiadomo, czy kobieta przyznała się do stawianych zarzutów. Policja przekazała w oświadczeniu, że czekoladki zostaną poddane dokładnej analizie chemicznej. W planach jest też zbadanie zwłok psa i ustalenie przyczyny śmierci zwierzęcia.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama