Reklama

Reklama

Dramatyczny wypadek w Stargardzie. Dzieci na hulajnodze wjechały w auto

W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie wypadku w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie). Widać na nim jak dwoje dzieci jadących z dużą prędkością na elektrycznej hulajnodze zderza się ze zjeżdżającym z ronda autem. Jak się okazało, jechali nią dwaj 13-latkowie. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło po południu we wtorek 28 czerwca, ale dopiero teraz w sieci pojawił się film ze zdarzenia. Trafił na facebookowy profil Stoją Stargard.  

Widać na nim Volkswagena Passata jadącego po rondzie przy ul. Broniewskiego, niedaleko os. Pyrzyckiego, w Stargardzie. Gdy auto zbliża się do pasów przy zjeździe ze skrzyżowania, w kadrze pojawiają się dzieci na elektrycznej hulajnodze. Jadą chodnikiem z prędkością zbliżoną, a nawet większą niż kierowca auta. Na przejściu dla pieszych dochodzi do wypadku.  

Reklama

Stargard. Wypadek dzieci na elektrycznej hulajnodze

Elektryczna hulajnoga zderza się z passatem z tak dużą siłą, że chłopcy przelatują wysoko nad maską. Spadają na ziemię, już poza jezdnią. 

Wiadomo, że na miejscu lądował helikopter LPR. Obaj 13-latkowie trafili do szpitala i pozostają w nim do dziś. 

- Doznali poważnych obrażeń ciała. Kierowca volkswagena był trzeźwy - mówił portalowi 24kurier. podkom. Krzysztof Wojsznarowicz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Jeden z nich ma złamaną nogę. Drugi był w cięższym stanie, nieprzytomny z urazem czaszkowo-mózgowym i z urazem ręki -  podał TVN24. - Dziś stan obu jest stabilny - przekazała stacji doktor Joanna Woźnicka, ze szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

Dokładne okoliczności wypadku wciąż ustala policja.   

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy