Reklama

Reklama

Poszukiwania czterolatka z Białej Podlaskiej. Znaleziono go w aucie

Blisko godzinę policjanci poszukiwali czterolatka, który w poniedziałek zniknął z domu w Białej Podlaskiej. - Chłopiec został odnaleziony w samochodzie na sąsiedniej posesji - poinformowały służby.

Kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z KMP w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) przekazała, że zgłoszenie o zaginięciu chłopca policjanci odebrali w poniedziałek po godz. 14. 

Biała Podlaska. Czterolatek zaginął, do akcji wkroczyła policja

Funkcjonariusze ustalili, że czterolatek zniknął z domu, kiedy opiekująca się nim mama wyszła na chwilę do łazienki. - Bliscy nie wiedzieli, gdzie i w jakim kierunku się oddalił - podała policjantka. Dodała, że po sprawdzeniu domu i posesji rodzina zaalarmowała służby.

W wyniku działań służb stwierdzono, że chłopiec jest fanem motoryzacji. Na jednej z sąsiednich posesji zauważyli zaparkowane auto, a w nim minimalny ruch.

Reklama

Czterolatek w rozgrzanym aucie. "Trafił pod opiekę lekarzy"

- Kiedy podeszli bliżej zauważyli zaginionego chłopca leżącego na tylnym siedzeniu zamkniętego od środka auta - przekazała rzeczniczka KMP w Białej Podlaskiej

Następnie policjantom udało się otworzyć drzwi i wydostać z nagrzanego pojazdu przestraszonego i zmęczonego chłopca, który trafił pod opiekę lekarzy. Kom. Salczyńska-Pyrchla dodała, że poszukiwania trwały niecałą godzinę od chwili zgłoszenia i wzięło w nich udział blisko 50 policjantów.

Funkcjonariuszka zaapelowała też do rodziców o pilnowanie dzieci i informowanie policji o ich zaginięciu. 

Reklama

Reklama

Reklama