Reklama

Maturzystka rzuciła się z pięściami na nauczycielkę. Kuriozalny powód

Studniówka to formalnie ostatnia impreza przed wejściem w dorosłość i sprawdzian dojrzałości dla maturzystów. Nie wszyscy jednak są w stanie utrzymać nerwy na wodzy. Na balu maturalnym w powiecie ostrowskim (woj. wielkopolskie) doszło do rękoczynów. Maturzystka pokłóciła się z nauczycielką o... e-papierosa.

Z doniesień portalu ostrow24.tv wynika, że do awantury doszło z soboty na niedzielę w jednej z restauracji w powiecie ostrowskim. Na miejscu zorganizowano studniówkę dla młodzieży z kaliskiej szkoły średniej.

Uczennica kontra nauczycielka. Doszło do rękoczynów

"O godzinie 2 w nocy doszło do sytuacji, która zaangażowała przyjazd dwóch patroli policji. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, jedna z nastolatek postanowiła zapalić w sali papierosa elektronicznego. Zauważyła to nauczycielka, która poprosiła o wyłączenie urządzenia. Ponieważ to nie zadziałało, nauczycielka skonfiskowała uczennicy e-papierosa" - informują lokalni dziennikarze.

Reklama

Zobacz też: "Studniówka czy wesele? Opamiętajmy się, bo cierpią na tym nasze dzieci"

Po zabraniu urządzenia, maturzystka miała "wpaść w szał" i zacząć oskarżać nauczycielkę o kradzież. Na nic zdały się tłumaczenia, że kobieta odda jej sprzęt po imprezie. W pewnym momencie uczennica rzuciła się na nauczycielkę z pięściami. Awantura była na tyle poważna, że na miejsce wezwano policję.

Sytuację ostatecznie udało się opanować jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy. Interwencja policji zakończyła się na rozmowie z właścicielem obiektu

Czy nauczycielka powinna konfiskować e-papierosa maturzystki? Tutaj możesz skomentować ten artykuł! 

Czytaj też: Nowe zasady dopłat do ogrzewania w 2023 roku. Ty też możesz skorzystać?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ostrów | maturzyści | bal maturalny | nauczyciele | impreza | studniówka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy