Reklama

Reklama

Łódź: Tragedia na torach kolejowych. Pociąg potrącił dwie osoby

Kobieta zginęła na miejscu, a mężczyzna w stanie zagrożenia życia trafił do szpitala po tym, jak potrącił ich po​ciąg w pobliżu przejazdu kolejowego przy ulicy Malowniczej w Łodzi. Nie wiadomo, dlaczego te osoby znajdowały się na torach, chociaż nieopodal zlokalizowane jest legalne przejście przez szlak.

Pociąg PKP Intercity "Pobrzeże" relacji Łódź Fabryczna - Kołobrzeg potrącił w niedzielę dwie osoby. - Kobieta, na skutek odniesionych obrażeń, poniosła śmierć na miejscu - przekazał kom. Marcin Fiedukowicz z łódzkiej Komendy Miejskiej Policji.

Jak dodał, mężczyznę, którego stan zagrażał życiu, odwieziono do szpitala. - Policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratora - stwierdził policjant.

Wypadek w Łodzi, utrudnienia w ruchu. Honorowanie biletów PKP IC oraz ŁKA

Nie wiadomo, dlaczego para znalazła się na torach i dlaczego nie skorzystała z bezpiecznego przejścia dla pieszych przy ulicy Malowniczej. Jest ono niedaleko miejsca wypadku. 

Reklama

Ze względu na utrudnienia w ruchu kolejowym, do końca niedzieli obowiązuje wzajemne honorowanie biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i PKP Intercity na całym obszarze funkcjonowania tego pierwszego przewoźnika.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy