Reklama

Reklama

Śląskie: Zwłoki w lesie. Tragiczny finał poszukiwań 15-letniego Janka z Buczkowic

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 15-letniego Janka, który w sobotę wieczorem zaginął w Buczkowicach (woj. śląskie). Zwłoki nastolatka zostały znalezione w lesie w nocy z soboty na niedzielę.

Policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 15-latka z Buczkowic po godzinie 20 w sobotę, 25 września. Nastolatek wyszedł z domu i przepadł bez śladu.

Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania, w które - oprócz policji - zaangażowali się mieszkańcy okolicznych miejscowości, policjanci i strażacy z lokalnych jednostek OSP. 

Na miejsce sprowadzono psa tropiącego, Janka szukano również przy użyciu drona.

Tragiczny finał

Pomimo zaangażowania wielu osób sprawa miała tragiczny finał. W nocy zwłoki 15-latka odnaleziono w lesie.

Policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności śmierci nastolatka. Na wstępnym etapie śledztwa wykluczono udział osób trzecich. 

Reklama

Ochotnicza Straż Pożarna w Buczkowicach podziękowała osobom biorącym udział w akcji poszukiwawczej. 

"Szanowni mieszkańcy gminy Buczkowice, ten post będzie nie o nas, a właśnie o Was. Wczorajsze wydarzenia pokazały, że jest solidarność w naszej wspólnocie i nie jest Wam obojętny los żadnego mieszkańca gminy [...] Egzamin z solidarności i empatii zdaliście celująco. Chylimy przed Wami czoła!" - napisali strażacy w mediach społecznościowych.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL