Reklama

Reklama

Śląskie: Kolejne makabryczne odkrycie. Martwy płód w oczyszczalni ścieków

Na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich znaleziono w sobotę martwy ludzki płód. Nie wiadomo jeszcze, jaka jest przyczyna zgonu. Policja poszukuje matki.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 19:30. Na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich w pomieszczeniu na ścieki zwanym kratownicą pracownik oczyszczalni zauważył wówczas ludzki płód. 

Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Wiek oraz płeć płodu zostanie ustalona po sekcji zwłok. Nie wiadomo jeszcze, jaka jest przyczyna zgonu.

W miejscu tym oczyszcza się ścieki z miejscowości Ząbkowice Śląskie, Tarnów, Bobolice, Jaworek, Grochowiska, oraz Pawłowice.

Policja gwarantuje anonimowość

Policja apeluje o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki. Śledczy proszą o zgłaszanie się osób, które w ostatnim czasie zauważyły kobietę będącą wcześniej w ciąży, a która obecnie nie ma dziecka. 

Reklama

"Każdy, kto ma pewne podejrzenia dotyczące tożsamości matki, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z organami ścigania. Gwarantujemy anonimowość" - brzmi policyjny komunikat.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje