Reklama

Reklama

Myszków: Znaleziono zwłoki w rzece. "To odnoga głównego nurtu Warty"

W niedzielę przed południem wyłowiono z rzeki, będącej odnogą głównego nurtu Warty, zwłoki 46-letniego mężczyzny, które zostały znalezione w przepuście wodnym przy dopływie rzecznym. Śledczy, pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności tej tragedii.

"Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 11 przy ulicy Pułaskiego w Myszkowie" - podała policja w opublikowanym komunikacie. "Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w przepuście wodnym przy dopływie rzecznym odnaleziono ciało mężczyzny" - dodali mundurowi.

Przybyłe na wskazane miejsce służby wyłowiły zwłoki i ustaliły personalia zmarłego. 

To 46-letni mieszkaniec Myszkowa.

Wyjaśniają przyczyny tragedii

"Na zwłoki w rzece, w okolicy Kauflanda, natrafił przypadkowy przechodzień. To miejsce w dzielnicy Myszkowa, Mijaczowie. W pobliżu są sklepy, kościół, starostwo powiatowe. Rzeka, w której znaleziono zwłoki, to odnoga głównego nurtu Warty, wypływająca ze stawów, które kiedyś były wykorzystywane przez zakłady papiernicze" - podał serwis "Myszków. Nasze Miasto".

Reklama

Teraz lokalni śledczy, pracując pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności tej tragedii. 

Zarządzono sekcję zwłok, która pozwoli poznać wyjaśnić przyczyny śmierci 46-latka.Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy